314 житлових будинків, об’єктів соціальної сфери, житлово-комунального господарства та виробничих приміщень Житомира пошкоджені або зруйновані внаслідок авіаударів російських військ. Жителі міста продовжують звертатися із заявами про пошкодження будівель. 28 червня виконком Житомирської міськради затвердив новий перелік пошкоджених об’єктів.

Про це Суспільному розповів заступник начальника житомирського міського управління житлового господарства Андрій Оніщенко.

За його словами, в зв’язку з тим, що звернення від громадян продовжують надходити, надалі проводяться акти візуального огляду будівель. На підставі цих актів визначають попередні види ремонту для їх відновлення.

314 будинків Житомира пошкоджені або зруйновані внаслідок обстрілів військ РФ. Список продовжує рости

"На сьогодні опрацьовані 515 звернень. Мешканці звертаються з відповідним зверненням до міської ради, є мешканці, які звертаються напряму в службу безпеки, в область. Але ця інформація надходить в тому числі і нам. Ми отримуємо від людей документи на право власності, складаємо акт візуального огляду, куди ми вписуємо власника, його паспортні дані, його мобільний телефон. Потім інформація потрапляє в перелік, який затверджується рішенням виконавчого комітету. І потім як воно буде виконуватись – час покаже", – розповів Андрій Оніщенко.

Відповідно до нового переліку, в Житомирі пошкоджені 282 житлових будинки, з них 40 – багатоквартирні. Згідно попередніх висновків, повністю потрібно відбудовувати 18 будинків, серед яких два багатоквартирних. 36 житлових будинків потребують капітального ремонту.

Що відомо У Житомирі вирішили створити комісію для обстеження зруйнованих і пошкоджених будівель. Житомиряни зможуть отримувати компенсацію за зруйноване житло одним платежем. Читайте також У Житомирі та Коростені зводитимуть багатоповерхівки, де зможуть оселитися переселенці. На Житомирщині постраждалим від авіаударів жителям Коростенської громади виплатили 800 тисяч гривень допомоги.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело