У цьому впевнений громадський і політичний діяч Дмитро Ярош.

«Уся кампанія путіна проти нашої Держави вже зазнала повного краху: «бліцкриг» провалився; захоплені території Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, частини Харківської областей - звільнені; наступ на вільні території Донецької та Луганської областей, не зважаючи на те, що ерефівці типу «друга армія світу», сильно пробуксовує та окрім шалених втрат, не приносить ворогу відчутних результатів; на території Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей ворог зупинений та зазнає значних втрат як від бойового враження ЗСУ, так і від діяльності українських партизан…», - написав Ярош на свої сторінці в Facebook, реагуючи на заяву спікера Кремля Дмитра Пєскова відносно капітуляції.

Їм дуже боляче: Ярош пояснив, що криється за

Їм дуже боляче: Ярош пояснив, що криється за

Нагадаємо, 28 червня Пєсков заявив, що що капітуляція України "закінчить війну за добу".

«Українська сторона може все припинити до кінця поточної доби. Потрібний наказ націоналістичним підрозділам скласти зброю, наказ українським військовим скласти зброю та виконати умови російської федерації. Все може закінчитися до кінця доби», - сказав Пєсков.

Реагуючи на слова Пєскова, Ярош зазначив, що українці знають, що перемога буде за ними, тому впевнено можуть запропонувати росії свої умови беззаперечної капітуляції.

«Ворог має скласти зброю і забратися з території суверенної України, або буде знищений. Ми вб’ємо їх всіх», - підкреслив Ярош.

Їм дуже боляче: Ярош пояснив, що криється за

Також він попередив українців, що буде ще дуже важко, бо окупанти ще деякий час продовжать вбивати мирне населення і захоплювати українські міста і села, «але їм поступово приходить триндець».

«Український Дух одвічної стихії та Воля до Перемоги повільно але впевнено зламують хребет ерефівськоі імперії. І їм від цього дуже боляче. Тому пєскови, від імені свого недоміркуватого шефа, і волають про припинення війни», - зазначив Ярош.

Їм дуже боляче: Ярош пояснив, що криється за

Також повідомлялось, що Борис Джонсон оцінив ймовірність вторгнення росії в Європу.

Джерело