29 червня у Житомирі на Смолянському військовому цвинтарі попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Цикалом. Чоловік пішов захищати Україну з перших днів повномасштабної війни. Шостого травня під час виконання бойового завдання Дмитро отримав кульове наскрізне поранення живота та був госпіталізований. 23 червня військовий помер.

"Дмитро Цикал – випускник житомирської загальноосвітньої школи №5, – каже керівниця міського центру соціальних служб Ольга Юрченко. – У Житомирі він також закінчив професійно-технічне училище. До початку війни працював на мирних об'єктах, мав мирну спеціальність, але з перших днів війни став на захист України. І сьогодні ми прощаємося з сином батьків, з молодим чоловіком, який не встиг створити сім'ю, який не встиг докохати. Але його смерть є страшним кривавим підгрунтям нашої перемоги і ми маємо це пам'ятати".

У Житомирі попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Цикалом, який загинув внаслідок важкого поранення

"Дмитро за три місяці, як брат став, – розповідає побратим загиблого Дмитро. – Я можу тільки все найкраще сказати про нього. Він був у бойовій групі і завжди на виходи з нами ходив. Він був завжди на позитиві. Любив готувати, завжди нас годував".

"Ми разом навчалися, потім дружили. Він був дуже ввічливою і гарною людиною", – ділиться спогадами друг загиблого Олександр.

У чоловіка залишилися батьки та сестра.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело