Країна, яка експортує найбільше газу у світі, зробила ініціативу зі збору коштів на дрова пенсіонерам. 

У мережі у рф збирають кошти на дрова пенсіонерам в селах. Повідомлення про це ширяться інтернетом. 

Про що йдеться. Громадський рух суспільних ініціатив "Добра справа" котрий рік поспіль оголошує акцію зі зборів коштів на закупівлю дров на зиму для малозабезпечених одиноких пенсіонерів.

Найбільша у світі

Найбільша у світі

Вони пояснюють оголошений збір тим, що одинокі малозабезпечені пенсіонери не можуть купити собі дрова та вугілля для опалення, а села газифіковані трохи більше як на 30%.

Рівень газифікації сільських територій, наприклад, Тверської області складає лише 35%, відповідно 65% сіл знаходиться без газу. Мешканці гріються взимку, та готують їсти на дровах та вугіллі. А більша частина мешканців у селах люди похилого віку. йдеться у повідомленні

Найбільша у світі

У громадській організації зазначили, що для опалення на зиму потрібно від 5 до 10 тисяч рублів. Пенсії ледь сягають 8,5 тисяч.

Варто зазначити, що станом на 28 червня, росія випустила по мирних містах і селах України 2 811 ракет. Вартість за підрахунками Forbes коливається в межах 3-13 млн доларів. Наприклад лише за минулі вихідні, коли ракети знову полетіли у Київ, Чернігівщину та інші міста України сягають близько 220 мільйонів доларів.

Найбільша у світі

Джерело