Чорні, білі або кольорові кеди дуже популярні у покупців, адже це повсякденне взуття привертає увагу універсальністю та привабливим зовнішнім виглядом, зручністю та легкістю.

Якщо ви бажієте придбати брендові чоловічі кеди, то на https://ua.puma.com/uk/sportivnye-tovary-dlja-muzhchin/obuv/kedy.html можна вибрати ідеальну пару. Взуття від бренду PUMA – це якість, модні тренди та використання інноваційних технологій під час виробництва. Підписка на новини інтернет-магазину ua.puma.com гарантує приємну знижку, також ви не прогавите появу нового товару.

Текстиль vs шкіра. Які кеди вибрати?

Текстиль vs шкіра. Які кеди вибрати?

Текстиль: переваги матеріалу

Текстильне взуття дуже популярне, адже характеризується практичністю та зручністю. В таких кедах точно не буде спекотно, а що стосується зовнішнього вигляду, то міксувати їх можна майже з усім одягом.

Для виготовлення таких виробів використовують різну сировину, це може бути льон, бавовна, вовна, конопля. Міцність тканини буде впливати за зносостійкість виробу, також треба надати взуттю правильний догляд, щоб строк використання було продовжено.

Шкіра: переваги матеріалу

Натуральні шкіряні вироби так само розповсюджені, як і текстильні, але, звичайно, коштують набагато більше. Цей матеріал, у порівнянні з текстилем, є більш зносостійким, також можна комбінувати шкіряні кеди з одягом у класичному стилі, адже виглядають вони більш солідно та строго.

До переваг також треба додати:

  • вологостійкість;
  • проникність повітря;
  • додатковий захист.

Така характеристика, як вологостійкість шкіри дозволяє надягати кеди під час дощової погоди – наскрізь вони не промокнуть та захистять ноги від вологи та холоду (рекомендується застосовувати спеціальні водовідштовхуючі засоби).

Шкіряна поверхня пропускає повітря завдяки порам, також багато хто з виробників використовує спеціальні фільтри, щоб користувачі не турбувались про пітливість ніг.

Шкіра забезпечує додатковий захист від вологи, агресивних речовин, механічних пошкоджень. Тобто якщо ви полюбляєте прогулянки за містом, то можете не хвилюватися на рахунок каміння чи колючок, це все ніякої шкоди вашим ногам не завдасть завдяки шкіряним кедам.

Тож, можна резюмувати, що текстильни кеді – найкращий вибір для повсякденного носіння, якщо мова йде про теплий сезон. У більш прохолодні дні краще вибрати саме шкіряне взуття.

Джерело