Про це повідомив Петро Порошенко у Facebook.

Перша партія з 12 вантажівок Leyland DAF 45.150, на які назбирав кошти благодійний фонд Петра Порошенка та українські волонтери, сьогодні вже вирушили в Україну з Великої Британії.

Окрім цих авто, Порошенко уже вніс заставу за другу партію з 16 вантажівок – і вони через тиждень уже поїдуть на фронт.

Ця повнопривідна дизельна вантажівка оснащена лебідкою і може перевозити все, що потрібно для фронту. Боєкомплект, харчі, воду і солярку в бочках. Вивезе тонами все, що необхідне на позиції – від деревини і скоб до мін та снарядів.

Перша партія закуплених у Великій Британії вантажівок ЗСУ вирушає в Україну – Порошенко

Фото: Петро Порошенко | Facebook

“Традиційно ми з Мариною подвоїмо суму грошей, які збирають волонтери ГО Справа Громад та ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”. Тож кожна ваша гривня працює з подвійною ефективністю на нашу спільну перемогу”, – заявив Порошенко.

Автівки пройшли перед відправкою повну підготовку. Заради цього з Канади до Великої Британії прилетів волонтер, який раніше працював на заводі з виробництва двигунів до цих автівок. Він перевірив кожну, щоб машини прибули в Україну справними і готовими до виконання бойових задач.

Частина автомобілів обладнані кранами для завантажування крупнокаліберних боєприпасів і РСЗО.

“Дай Боже, щоб вони допомогли нашим захисникам перемогти рашистів”, – сказала Марина Порошенко.

  • Нагадаємо, Благодійний фонд Сергія Притули зібрав кошти на ударні безпілотники Bayraktar TB2. Варто зазначити, що фонду вдалося зібрати за три дні 600 млн грн — на чотири безпілотники. Хоча поставлена ціль була — три “Байрактари” за сім днів. 
  • Також у Польщі вже зібрали перший мільйон злотих (7 350 000 мільйонів гривень) на купівлю бойового безпілотного літального апарата Bayraktar TB2 для України. 
  • Раніше благодійний Фонд “Повернись живим” придбав для Збройних сил України пікапи. Найближчим часом 15 нових Nissan Navara будуть передані захисникам.

Джерело