Американського співака R.Kelly засуджено до 30 років в’язниці

Про це повідомляє CNN та прокуратура США у східному окрузі Нью-Йорка.

Прокурори попросили суддю засудити 55-річного Келлі до понад 25 років ув’язнення. Водночас його захисники наполягали на 10 або менше, заявивши, що прохання прокурора “рівнозначно довічному ув’язненню”.

Журналісти CNN зауважили, що ті, хто пережив насильство з боку Келлі, трималися за руки й молилися, коли суддя окружного суду США Енн Доннеллі почала читати вирок. На слуханнях у федеральному суді в Брукліні Келлі не виявив жодних емоцій.

Оголошуючи вирок, Доннеллі сказала, що вважає власне дитинство співака травматичним. Його адвокати також ствердили, що він неодноразово зазнав сексуального насильства від члена сім’ї та власника квартири.

“Це може пояснити, принаймні частково, що призвело до вашої поведінки”, — сказала суддя, додаючи, що це не виправдання.

Слід зауважити, що у вересні минулого року присяжні засудили Келлі за дев’ятьма пунктами, зокрема за порушення закону про сексуальну торгівлю людьми. Водночас прокуратура східного округу Нью-Йорка звинуватила Келлі у використанні свого статусу знаменитості та “мережі людей, які є в його розпорядженні, щоби націлюватися на дівчат, хлопців і молодих жінок для власного сексуального задоволення”.

Захисниця артиста Дженніфер Бонджан сказала, що порадила Келлі не говорити під час винесення вироку, оскільки проти нього триває судовий процес, але додала, що “він шкодує. І йому сумно. Ніхто не хоче чути те, що він почув сьогодні”.

  • Раніше суд присяжних визнав Ембер Герд і Джонні Деппа відповідальними за наклеп у позовах один проти одного. Присяжні дійшли висновку, що акторка “діяла зі злим наміром” і звела наклеп на колишнього чоловіка у статті Washington Post від 2018 року. Герд присудили компенсацію в розмірі 2 млн доларів — присяжні вирішили, що актор обмовив колишню дружину, але через свого адвоката і лише по одному з трьох пунктів.
  • Також головний герой “Шахрай із Tinder” (The Tinder Swindler) ізраїльтянин Саймон Лєваєв, від народження Шимон Єгуда Хают, планує взяти участь у фільмуванні власного шоу про побачення. Чоловік став відомий завдяки документальному хіту від Netflix, де розповідається про його шахрайську схему у застосунку для знайомств, за якою він виманив у жінок близько 10 мільйонів доларів.
  • Нагадаємо, що колишнє подружжя Кім Кардаш’ян та Ye (Каньє Вест) посварилися у соцмережах через те, що їхня старша донька Норт завела акаунт у TikTok, не запитавши дозволу батька.

Джерело