Телеканал «1+1» видав у ефір сюжет по те, як журналістка каналу начебто випадково зустріла п’ятого президента України Петра Порошенка та його сім’ю у одному із найдорожчих лондонських готелів.

Журналістка Наталка Гончарова, за її словами, саме у цьому готелі зустрічалася із знайомою, аби передати ліки з України. І нібито випадково побачила родину Порошенків – тут же розпочавши зйомку на телефон.

За це представниця телеканалу, за її ж словами, поплатилася зламаним нігтем, який їй буцімто зламала дружина п’ятого президента Марина Порошенко.

«Викриття Порошенка у Лондоні» спровокувало несподівану реакцію українців

Сюжет ТСН викликав бурхливу реакцію українців, але, вочевидь, не ту, на яку розраховували автори.

У коментарях під постом на Facebook-сторінці ТСН українці не добирали слів, аби продемонструвати своє ставлення до таких сюжетів під час війни. Каналу нагадали і зв’язок із олігархом Ігорем Коломойсьим, і поблажливе ставлення до провладних та проросійських депутатів.

Крім того, під сумнів українці поставили саму історію журналістки, яка нібито випадково зустріла Порошенків у Лондоні, де чомусь саме у одному з найдорожчих готелів зранку передавала подрузі ліки, які у Британії «неможливо купити без рецепту».Українці різко прокоментували вчинок журналістки, яка, судячи з коментарів, має радіти, що усе обійшлося лише нібито зламаним нігтем.

Іронізуючи над сюжетом, українці згадали «новину» про те, як Порошенко нібито убив свого брата. Цей сюжет з’явився на «1+1» під час передвиборчої кампанії 2019 року.Сюжет розкритикували навіть ті, хто не вважає себе прихильником п’ятого президента, як от журналістка Мар’яна П’єцух.

Джерело