Відомий хореограф, суддя проєкту "Танці з зірками" поступово починає ділитися з шанувальниками своїми особистими переживаннями.

Цього разу на сторінці в Instagram Влада Ями з'явилося дуже зворушливе фото його сина та батька. Онук сидить на руках у дідуся та обіймає його, тримаючись з гідністю, видно, що між цими двома на фото існує родинний нерозривний зв'язок.

Легенда

Легенда

Не так давно Влад вже показував свого тата, та вітав його з всесвітнім Днем Батька. А цього разу причина в рази важливіша, у тата Влада  — день народження. Син ніжними словами привітав тата з особливим днем, та побажав зробити таку ж фотографію в найближчому часі.

Тато, з Днем Народження! Ти — мій кумир! Люблю Тебе всією душею та бажаю повторити це фото якомога швидше! Влад Яма

Легенда

Таке тепле та зворушливе привітання не могло пройти повз увагу шанувальників, вони приєдналися та привітала батька талановитого артиста з днем народження:

"Від нашої родини вітаємо дядька Колю. Дай Бог миру, здоров'я, щастя, довголіття", "З днем народження тата. Нехай доля дарує лиш добро, здоров'я та щастя", "Вітаю вашого тата з днем народження бажаю міцного здоров'я щастя радості хай збуваються всі його мрії мирного неба нам усім і всього найкращого", - написали шанувальники.

Легенда

Джерело