Для дітей у Тернополі проводять тренування з волейболу, баскетболу та гандболу. Це – один із етапів інформаційно-спортивного проєкту "ВідкрийТЕ спорт". Про це розповіла Суспільному начальниця міського відділу управління розвитку спорту Галина Федорович.

За її словами, проєкт розпочався в Тернополі на початку червня. У спортивних школах для дітей організовують тренування й ознайомлюють з різними видами спорту.

"Відкриваємо спорт у КДЮСШ з ігрових видів спорту і демонструємо, яким чином легко і просто ними займатися. Хто хоче, долучається до них, має можливість спробувати, що таке м'яч гандбольний, баскетбольний, дізнатися правила ігор, познайомитися з тренерами", – сказала Федорович.

Для дітей у Тернополі проводять тренування з ігрових видів спорту

Майже сотня дітей грає ігри у фізкультурно-оздоровчому комплексі на вулиці братів Бойчуків. Їх поділили на три групи. Кожна з них тренується упродовж двадцяти хвилин.

Прийшов сюди й дванадцятирічний Ярослав Грабас. Хлопець грає баскетбол майже два роки. Зараз вчиться грати у волейбол.

"Волейбол теж цікаво грати. Я колись цікавився ним і часто виходив грати волейбол з друзями. Тому в мене позитивні враження від цієї гри", – каже хлопець.

Волейболістка Діана Гудзенко пробує зіграти у баскетбол і в гандбол.

"Мені складно було би займатися баскетболом, бо там справді треба старатися. Поки що дуже подобається гандбол", – говорить Діана.

На баскетбольній локації закинути м'яч у кільце намагається гандболістка Вікторія Шиян.

"Волейбол найбільше сподобався, баскетбол ні, бо він важчий. Складно забити м'яч в кільце", – розповіла учасниця.

Проєкт "ВідкрийТЕ спорт" триватиме до кінця літа. За цей час планують провести в місті більше тридцяти спортивних заходів, повідомила Галина Федорович.

Що відомо У Тернополі діти змагались у катанні на роликах та скейтбордах На набережній тернопільського ставу відбулися спортивні заходи У Тернополі відбувся турнір з пляжного самбо

Джерело