Фінляндія візьме участь у відбудові Чернігівської області. 

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко за результатами чергового діалогу з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне.

За його словами, сторони домовились про конкретику щодо відбудови Чернігівщини.

Фінляндія допоможе у відбудові Чернігівської області

"Фінляндія щиро прагне допомогти Чернігівщині, над цим працює і уряд, і приватні компанії.Ми готові надати партнерам всю необхідну інформацію по об’єктах, які потребують відбудови. В першу чергу це житлові будинки, школи, лікарні та комунальні мережі", - зазначив він.

Також окремо презентували план будівництва житла для переселенців.

"Його розроблено спільно з кількома відомими архітектурними бюро, і вже підготовлена відповідна документація. Передбачено зведення п’ятиповерхових житлових будинків протягом 5-6 місяців у 16 областях України – по 2 тисячі квартир у кожному регіоні. Їхня вартість з усіма меблями та устаткуванням становитиме близько 7 тисяч доларів за квадратний метр.Після деокупації територій та відбудови житлового фонду люди зможуть повернутися до своїх домівок, а ці квартири будуть передані військовим, медикам, працівникам поліції", - розповів Тимошенко.

Сьогодні Чернігівщина потребує швидкого відновлення понад 4 479 житлових об’єктів – це 1 029 багатоповерхівок та 3 231 приватний будинок.

Нагадаємо, Німеччина восени хоче організувати міжнародну конференцію, на якій обговорюватимуть плани відновлення України.

Читайте також:

Норвегія може допомогти у відбудові одного із регіонів України, який постраждав від війни – ОП

"Гроші будуть витрачені і на цьому все": Волкер розповів, як варто організувати відновлення України

"Україна завжди це пам’ятатиме": Зеленський повідомив, що Естонія відбудує 15 об’єктів на Житомирщині

Джерело