13 серпня на Смолянському військовому кладовищі Житомира попрощалися з Вячеславом Усенком і Богданом Козачком – військовослужбовцями, які захищали кордони України.

Вячеслав Усенко з квітня 2022 року стояв на захисті нашої держави.

"Ми знали Вячеслава, як справжнього воїна, – каже побратим загиблого. – Не дивлячись на те, що він мав підірване здоров'я, він не покинув лав Збройних сил України, став на захист держави і до останнього дня виконував свій військовий обов'язок. На жаль, сталося так, що ми втратили цю чудову людину".

На Смолянському військовому кладовищі Житомира попрощалися з військовослужбовцями Вячеславом Усенком і Богданом Козачком

Чоловік загинув дев'ятого серпня під час виконання бойового завдання.

"Вячеслав був життєрадісною, доброю, порядною людиною, але справедливою, – розповідає друг загиблого Ігор. – Він завжди пишався тим, що він – військовий. Знаєте, кажуть, що герої не вмирають – це про нього. Він назавжди залишиться в наших серцях такою людиною, якою він був. Велике співчуття всім".

Також на військовому цвинтарі провели в останню путь уродженця Луганщини Богдана Козачка, який боронив кордони нашої держави з перших днів повномасштабної війни. Чоловік загинув у день свого народження.

"Він мав би святкувати свій 25-річний ювілей, але так трапилося, що клята війна, зла смерть вирвала його з наших лав, – каже директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко. – Ми маємо пам'ятати, маємо пам'ятати Богдана, і маємо пам'ятати сотні тисяч наших полеглих захисників, які віддали себе сповна за нашу Україну".

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело