Одночасно у Чечні формують чотири батальйони для відправлення на фронт

москвичі воювати не хочуть, тож добровільно-примусово гинути на українську землю поїдуть азійці. На росії намагаються мобілізувати громадян із країн Центральної Азії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

московські поліцаї намагаються мобілізувати на війну приїжджих узбеків, таджиків і киргизів – ГУР

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Зокрема, у московському регіоні місцеве керівництво дало вказівку військкоматам агітувати громадян Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Заманюють рублями і паспортом країни-терористки.

Одночасно у Чечні формують чотири батальйони для відправлення на війну до України. Значна частина так званих добровольців – викрадені чеченськими силовиками місцеві молоді чоловіки, здебільшого селяни, яким погрожують в'язницею, якщо ті не воюватимуть проти українців.

Дії кадирівців, зазначає розвідка, породжують хвилю невдоволення серед громадян Чеченської республіки.

"Громадяни республіки виказують обурення тим, що кадиров посилає мусульман брати участь і гинути на "чужій" війні двох християнських народів – росіян і українців. Така політика кадирова сприймається, як зрада мусульман", – вказують у ГУР.

Нагадаємо, росіяни зазнають значних втрат і поповнюють сили чоловіками з нещодавно окупованих територій – на фронт забирають навіть шахтарів.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело