Житомирянка Ольга Хомутовська здобула першу медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука в історії Житомирщини. Про це Суспільному розповіла начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

За її словами, 17 серпня на чемпіонаті Європи серед молоді в змаганнях змішаних команд юніорів житомирянка Ольга Хомутовська разом із Віталієм Вдовенком з Київської області посіла третє місце.

"Це перша нагорода такого рівня для житомирських лучників, – каже Ірина Ковальчук. – Вже 18 серпня розпочнуться змагання в особистій першості, де Оля посідає третє місце після кваліфікації і має хороші шанси поборотися за високі місця".

Ольга Хомутовська здобула першу медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука в історії Житомирщини

Читайте також 18-річний український плавець Лісовець вийшов до фіналу на Євро-2022 на 50 м брасом. Представниця Житомирщини Анастасія Четверікова виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу у Канаді.