У Хмельницькій обласній військовій адміністрації утворили новий підрозділ – управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

Про це свідчить розпорядження начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія від 12 серпня.

Згідно розпорядження, нове управління утворено як юридична особа публічного права з функціями реалізації державної політики у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

У Хмельницькій ОВА створили управління з цифровізації

В документі зазначається, що положення про управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Хмельницької обласної державної адміністрації та його штатний розпис мають ще розробити. Також, йдеться в розпорядженні, заступники голови відповідно до розподілу обов’язків, керівник апарату обласної державної адміністрації мають забезпечити здійснення всіх необхідних заходів, пов’язаних з утворенням юридичної особи, у тому числі призначення керівника.

Нове управління з цифровізації, як зазначається у розпорядженні, підпорядковуватиметься Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яке має забезпечити розроблення в установленому порядку свого Положення у новій редакції.

Що відомо Голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій ще у березні 2021 року, розповідаючи в ефірі Суспільного Хмельницький про свої 100 днів на посаді, говорив, що незабаром у нього з’явиться ще один профільний заступник - з питань цифрового розвитку та цифровізації. Це буде, за словами Сергія Гамалія, керівник однієї із ІТ-компаній. Того ж таки 2021 року в Сергія Гамалія з'явився радник з питань цифрового розвитку. Ним став Євгеній Липовенко. У липні минулого року урядом було погоджено призначення Євгенія Липовенка на посаду заступника голови Хмельницької блдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, але саме призначення так не відбулося. За даними сайту НАЗК, кандидат на посаду заступника голови Хмельницької ОДА Євгеній Липовенко у своїй е-декларації за 2020 рік зазначав, що є власником п’яти столичних компаній: “Фасіліті груп”, “Фасіліті ІТ”, “Фаундерс кепітал груп”, “Служба новин Обелус” і “Корд сістемс”. Крім цього, він вказував, що володіє криптовалютою Bitcoin на суму 113,7 тис. грн; готівкою зберігає 375 тис. дол, 1,8 млн грн і 60 тис. євро. Також Євгеній Липовенко декларував дві київські квартири, одна з яких в оренді, інша – у користуванні. Користувався, згідно декларації за 2020 рік, Липовенко службовим автомобілем Мini Cooper S, 2019 року випуску, який належить ТОВ “Альфа-лізинг Україна”. Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело