Так, наступного року склад і журі фіналу Нацвідбору, і національного журі для міжнародного конкурсу "Євробачення" визначатимуть українці за допомогою онлайн-голосування.

Артист ексклюзивно долучився до ефіру "Сніданку з 1+1" та відповів на питання ведучих, чи не перетвориться це на битву фан-клубів. Він зазначив, що ставиться до такого нововведення позитивно, адже Україна зараз – максимально вільна країна.

"Слухайте, кого оберуть – того оберуть. У нас вільна країна, ми самі обираємо зараз майже все. Мені подобається ідея можливості людей проголосувати, вважаю, що це важливо. Має бути найменша кількість бар’єрів у комунікації у цьому Нацвідборі між мною, як музичним продюсером, між оргкомітетом та учасниками і людьми, які голосують. Мені хотілось б, щоб ми всі разом зробили круту роботу", - зазначив Pianoбой.

Музпродюсер Нацвідбору на "Євробачення-2023" Pianoбой сказав, хто був винний у минулорічних скандалах

Крім того, він додав, що відповідальність за усі негаразди, які були у минулі роки на відборі, лягає не лише на телеканал-організатор, але і на самих учасників, які приховували інформацію про себе. 

"На мою думку, частина провини за усі "зашквари", які відбувались раніше на "Євробаченні", лежить в рівній мірі як на Суспільному, так і на людях, які подавали свої заявки. Якщо артисти будуть відповідально ставитися до своєї роботи, своєї команди, треків, які вони пишуть та обирають – в нас не буде проблем. Я вважаю, що Україні зараз потрібно більше принципових людей, які можуть відповідати за себе та за те, що вони роблять", - підсумував музичний продюсер Нацвідбору. 

Щодо вимог до заявок на участь у конкурсі, Шуров особливо наголосив, що це має бути прем’єра пісні. Тому попросив артистів заявки, які вони подаватимуть на Нацвідбір, поки офіційно не випускати. І акцентував: "Вони мають вперше прозвучати у фіналі, який відбудеться у грудні". 

Pianoбой підкреслив, що до України наразі прикута неабияка увага і усі чекають, що ми продемонструємо наступного року на "Євробаченні" у Великій Британії. Говорить, що важливо показати Україну частиною музичних процесів. Адже наша країна має велику кількість талановитих музикантів в усіх нішах. Шуров додає: наступного року хочеться дати світові артиста від України, якого полюблять за музику та унікальність. 

Музичний продюсер підкреслив, що буде особисто відслуховувати усі заявки і попросив артистів різних жанрів брати участь у Нацвідборі-2023.

Щодня на глядачів "Сніданку з 1+1" очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалі ТЕТ, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Нагадаємо, британський суспільний мовник BBC та Європейська мовна спілка (EBU) оголосили шортлист міст, де може відбутися пісенний конкурс "Євробачення-2023". Цікаво, що столиці, Лондона, у списку немає.

Читайте також:

Kalush Orchestra виступив на італійському фестивалі Madonna della Madia: сюрприз від дітей та номер з переселенцями

Співачка KOLA про участь у російській "Новій хвилі": "Мені соромно і я жалкую про це"

Зірка "Голосу країни-10" Андрій Подкалюк показав свою вагітну дружину у кліпі

Джерело