Так, виконком Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) виступив із рекомендацією продовжити відсторонення Росії та Білорусі від міжнародних змагань під своєю егідою на тлі повномасштабного вторгнення до України.

Зазначається, що призупинення членства країн-агресорок буде доти, поки вони не продемонструють їхню повну підтримку цілей та принципів IBU - наприклад, чітко дистанціювавши себе від війни в Україні і не допустять активну залученість офіційних осіб або спортсменів до російської армії або їхню участь у військових діях.

Таким чином, якщо представники обох країн засудять війну проти України, їх можуть повернути.

"Рекомендації лицемірні та політизовані": у Росії влаштували істерику через нове рішення Міжнародного союзу біатлоністів

У зв'язку з цим, в СБР вважають, що дії IBU є дискримінацією за національною ознакою.

"Рекомендації IBU так само лицемірні та політизовані, так само суперечать Конституції IBU і так само завдають шкоди світовому біатлону, як і березневі рішення", - йдеться на сайті СБР.

Колишній президент Союзу біатлоністів Росії (СБР) Володимир Драчов упевнений, що це "чергова дурість і безграмотність, повне нерозуміння сутності російської людини".

Нагадаємо, що у новому сезоні-2022/2023 біатлоністи та вболівальники будуть вимушені звикати до нововведень. Згідно з правками від IBU, зміни стосуватимуться нарахування очок, чемпіонатів світу та призових.

Джерело