Президент України Володимир Зеленський здійснив візит у Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Він подякував викладачам та курсантам та вручив їм державні нагороди. Про це повідомили на сайті Офісу президента.

Глава держави поспілкувався з колективом академії та зазначив, що результати на полі бою залежать від якості навчання офіцерів та рівня викладачів.

"За роки незалежності в Національній академії сухопутних військ було підготовлено понад 10 тисяч висококласних фахівців для ЗСУ, а за час війни понад 1,5 тис. випускників і викладачів закладу відзначили державними нагородами. 32 офіцери були удостоєні звання Героя України, дев’ятеро з них – посмертно. Україна завжди пам'ятатиме своїх воїнів, своїх героїв, які віддали життя за свободу нашого народу", — йдеться у повідомленні.

Президент нагородив викладачів та курсантів Національної академії сухопутних військ

Також Володимир Зеленський подякував викладачам, які з перших днів повномасштабного вторгнення Росії увійшли до складу зведених стрілецьких батальйонів та захищали підступи до Києва.

"Ефективна оборона Києва стала однією з героїчних сторінок історії академії та надихатиме майбутні покоління українських курсантів, які навчатимуться саме тут, у місті Лева, у соборній, вільній і незалежній Україні", – каже президент.

Наприкінці зустрічі Володимир Зеленський вручив викладачам і курсантам державні нагороди.

Читайте також: Президент України Володимир Зеленський відвідав лікарню на Львівщині

Джерело