Суспільне підготувало добірку цікавих подій, що відбудуться в Одесі з 19 по 21 серпня. Частина коштів з деяких заходів піде для допомоги ЗСУ.

Під час воєнного стану можливо переривання заходів повітряною тривогою. Закликаємо не ігнорувати сирену і пройти до найближчого укриття в разі її ввімкнення. Де воно розташоване варто уточнити перед початком в організаторів або самостійно перевірити в інтернеті чи на сайті міськради.

Одеса козацька

Лекція історика, професора Тараса Гончарука “Одеса козацька. Частина І (XVI - XVIII ст.)” в рамках циклу “Історія Одеси: неформат”.

Куди піти в Одесі на вихідних: філософське кіно, інтерактивна вистава і розмовний клуб

Дата і час: 19 серпня о 15:00.

Місце: бібліотека ім. М. Грушевського, вул. Троїцька, 49/51.

Вхід: вільний.

Розмовний клуб англійської мови

Розмовний клуб англійської мови для тих, хто не уявляє себе без чашки чаю на сніданок та сонету Шекспіра перед вечерею. Рівень учасників - А1-А2.

Дата і час: 19 серпня о 15:00.

Місце: Одеська обласна бібліотека для юнацтва, вул. Академіка Корольова, 46.

Вхід: вільний.

"Шопеніана" і "Болеро"

Показ одноактних балетів "Шопеніана" (на музику Шопена) та "Болеро" Равеля.

Дата і час: 19 серпня о 18:00.

Місце: Одеська опера, пров. Чайковського, 1,

Вхід: 100-380 гривень.

Презентація книги й майстер-клас з Євгенією Завалій

Презентація книги “Місія "Порятунок": бджоли” письменниці, волонтерки, активістки, популяризаторки сучасної української літератури Євгенії Завалій. На заході будуть говорити про користь бджіл, неймовірні цікавинки про цих працьовитих комах та про те, чому варто бережно ставитись до них.

Дата і час: 20 серпня о 12:00.

Місце: книгарня-кав’ярня Старого Лева, вул. Катерининська, 2.

Вхід: вільний.

Модульне оригамі

Захід для дітей від художньої студії Євгенії Ніколаєвої. На занятті діти зможуть створити об'ємні фігурки з паперу, розвивати просторове мислення і вміння концентруватися.

Дата і час: 20 серпня о 15:00.

Місце: бібліотека ім.Е.Багрицького, вул.Преображенська, 35а.

Вхід: вільний, потрібно попередньо зареєструватися за телефоном (048)752-83-40.

Фантастичний світ зірок

Одеський планетарій запрошує на екскурсію астрономічною обсерваторією і лекцію про зірки від голови Одеського астрономічного товариства Михайла Рябова. В програмі заходу також перегляд 3d-фільмів і спостереження за Сонцем через телескоп.

Дата і час: 20 серпня о 16:00.

Місце: Астрономічна обсерваторія в парку Шевченка, вул. Маразліївська, 1в.

Вхід: 100 гривень для дорослих, 50 для дітей, потрібно зареєструватись за номером (093)1917196 .

Запорожець за Дунаєм

Комічна опера Семена Гулака-Артемовського на 3 дії. Події розгортаються в османських володіннях наприкінці XVIII — на початку XIX сторіччя, куди перебрались козаки після знищення Запорізької Січі. Тут вони створили Задунайську Січ, але все одно мріють повернутися на батьківщину.

Дата і час: 20 серпня о 16:00.

Місце: Одеська опера, пров. Чайковського, 1.

Вхід: 100-400 гривень.

Квест “Одеські канікули”

Пішохідний квест для веселої компанії. Учасників чекають пов’язані з літнім відпочинком артоб'єкти, різноманітні шифровки, коди, загадки й таємні агенти. Тривалість квесту — 1,5-2 години.

Дата і час: 20 серпня о 17:00.

Місце: старт від палацу культури Одеської політехніки, просп. Шевченко, 1.

Вхід: 150 гривень.

Дивна вистава

Одна з найперших вистав “Театру на Чайні”, жанр — байки без моралі. Вистава розділена на дві частини, грається два вечори поспіль, квитки на кожну частину потрібно купувати окремо. Перша частина створена за п'єсами Девіда Айвза "Слова, слова, слова", "Час летить", "Варіації на смерть Троцького".

Дата і час: 20 серпня о 17:00.

Місце: Театр на Чайній, пров. Некрасова, 2.

Вхід: 100 гривень, потрібно заповнити анкету.

Серце навпіл

Вистава-одкровення " Серце навпіл" створена за двома новелами Марії Матіос та спеціально написаних авторкою для цієї постановки кількома ексклюзивними сценами. В сюжет покладені трагічні події минулого століття в Україні на прикладі історій декількох українських та єврейських сімей, що розкривають ідею нескореності людського духу. Герої, попри жахливі суспільно-політичні обставини, знаходять сили як для опору, так і власне для життя.

Дата і час: 20 серпня о 18:00

Місце: Український театр, вул. Пастера, 15.

Вхід: 100 гривень.

Кіно в музеї

Сьомий показ українських короткометражних фільмів у Музеї західного та східного мистецтва під назвою “Шляхи. Сенси. Акценти”. Цей показ буде філософським: про життя, смерть, про зовнішнє та внутрішнє.В програмі сім фільмів: "Помана" Анастасії Лукової, "What 'a' Bucket" Сергія Пудіча, "Куди насправді полетіли космонавти?" Івана Шохи, "Дорога" Сергія Лучишина, "Підняло і гепнуло" Олександри Петльованої, "Мати" Романа Лобанова і "Комуналка" Валерії Сторчак

Дата і час: 20 серпня о 18:00.

Місце: музейна локація #Ragtime2.0, вул. Грецька. 16, вхід через музейні брами.

Вхід: 100 гривень.

Світ динозаврів

Це прем’єра інтерактивної вистави в театрі ляльок, дії відбувається і на сцені, і на екрані, що створює відчуття повного занурення у пригоду. Глядачі будуть безпосередніми учасниками вистави: на її час кожна дитина отримає інтерактивну паличку, за допомогою якої зможе керувати подіями на екрані — переміщувати предмети, викликати вогонь, воду та захищати природу.

Дата і час: 21 серпня о 14:00.

Місце: Театр ляльок, вул. Пастера, 15.

Вхід: 150.

За двома зайцями

Одеський академічний театр музичної комедії ім. Михайла Водяного відкриває 76 театральний сезон. Одна з перших вистав, яку зможе побачити глядач — музична комедія за Михайлом Старицьким “За двома зайцями”.

Дата і час: 21 серпня о 16:00.

Місце: Театр Музкомедії, вул. Пантелеймонівська, 3.

Вхід: від 100 до 300 гривень.

Найдушевніші двори Одеси

Автобусна екскурсія знаменитими одеськими двориками від краєзнавця Євгена Грінкевича. Ви побачите двори-галереї, кінодвір, поспілкуєтесь з місцевими жителями, а також скуштуєте смаколики за дворовим столом.

Дата і час: 21 серпня о 16:00.

Місце: Старосінний сквер, навпроти пров. Вознесенський, 1.

Вхід: 480 гривень — дорослі, 400 — переселенці. Запис за телефоном: +38 096 142 13 79.

"Долі". Сучасний балет на дві дії

Балет "Долі" – авторський проєкт Одеської опери. Хореографія балету поставлена в сучасній полістилістичній манері з використанням різних танцювальних технік і елементів пантоміми. Особливість сюжетної лінії – історії засновані на реальних подіях з життя наших сучасників, до яких в будинок постукала Доля.

Дата і час: 21 серпня о 16:00.

Місце: Одеська опера, пров. Чайковського, 1.

Вхід: 100-400 гривень.

Архітектурна прогулянка Пушкінською

Екскурсія однією з центральних вулиць Одеси. На ній дізнаєтесь про пам’ятки архітектури та їх перших власників, побачите парадні, унікальні сходи та мальовничі дворики. В програмі — будинки Раллі, Маразлі, Переца, Асвадурова, шедеври архітектора Бернардацці — Нову біржу і готель “Брістоль” та багато інших цікавих будівель.

Дата і час: 21 серпня о 17:00.

Місце: збір на розі Пушкінської, 55 і Базарної.

Вхід: 250 гривень.

Стендап “Жартую”. Антон Тимошенко

Сольний стендап концерт українського коміка і сценариста “Телебачення Торонто” Антона Тимошенка. 20% коштів передадуть для допомоги ЗСУ.

Дата і час: 21 серпня о 19:00

Місце: Odessa Factory Group, вул. Преображенська, 11.

Вхід: 400 гривень.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Джерело