В Івано-Франківську у житловому районі “Княгинин”, що споруджує будівельна компанія “Спілка забудівників”, відбулося відкриття унікального Бульвару Молоді та двох скульптурних композицій.

Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 18 серпня, до Дня Незалежності України, передає “Галицький кореспондент“.

Протяжність Бульвару – 260 метрів. Він з’єднає вулиці Княгинин та Крайківського.

Бульвар Молоді та унікальні скульптури: у Франківську будівельна компанія встановила рекорд України (фото)

“Сьогодні ми відкриваємо більшу частину Бульвару Молоді, який вже є окрасою Івано-Франківська. Крім того, що він унікальний в архітектурному та дизайнерському оформленнях, він ще прикрашений кількома скульптурними композиціями. Перша є талісманом нашого району, це “Хлопчик, який вітається”. Інша – велика 10 метрова скульптура атлета “Молодість”, яка символізує молодість, силу, красу та життя”, – розповів голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

Композиція “Молодість” увійшла до Книги рекордів України в категорії “Мистецтво, розміри, вперше”.

“Я скажу так: багато негараздів зараз у країні, а свята теж потрібні. Я бачив багато унікальних речей за 20 років роботи у національному проєкті і ця скульптурна композиція дійсно вражає. Я вважаю, що це велике мистецтво”, – зазначив засновник і директор “Книги рекордів України” Ігор Підчібій.

За словами одного з авторів композиції, Дмитра Пилипонюка, вона повністю створена з металу – зварена з дротиків. Її вага близько 600 кілограмів, а на її створення використали близько одного кілометра дроту. Ідею скульптури придумав його молодший брат Богдан Пилипонюк.

“Він сам такий молодий, активний дуже. І як показати, що людина молода і активна? На одній руці. І ми придумали таку композицію – людина на одній руці, яка уособлює собою силу, грацію і молодість”, – пояснив Дмитро Пилипонюк.

Нагадаємо, минулого року у житловому районі “Княгинин” на стіні багатоповерхівки намалювали унікальне масштабне панно, присвячене 30-річчю Незалежності України. Воно увійшло до Книги Рекордів України у двох категоріях: “Розміри, мистецтво” і “Вперше”.

Зазначимо, що будівельна компанія розпочала будівництво житлового району “Княгинин” у 2020 році. Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 паркомісць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС-2.Мешканці отримують не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут вже є спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок та найбільший у місті підземний паркінг. Також триває будівництво ТРЦ “Княгинин” та трирівневого підземного паркінгу.

Джерело