Знаменитий український телеведучий, гуморист, тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін показав, як росіяни панічно бояться книжок та освіти. Це він з'ясував спілкуючись із представниками країни-агресора у "Чат рулетці", а уривок відео опублікував у сторіс на своїй сторінці в instagram. 

Ігор Ласточкін з перших днів війни бере активну участь у всіх можливих благодійних заходах, щоб допомогти наблизити перемогу. Але натомість не перестає зніматися і в гумористичних проєктах, щоб дарувати позитив українцям. Так цього разу гумористу випала можливість поспілкуватися з одним із представників країни-агресора. 

Тренер

Тренер

Під час діалогу Ігор Ласточкин вирішив порекомендувати співрозмовнику з Росії почитати книгу про історію людства. Наступна реакція хлопця змусила гумориста реготати, адже тільки мова зайшла про освіту та книжки він зник. 

Тренер

"Ти читав цю книжку... як вона називається. Зараз згадаю, "Sapiens"? Прочитай, прикольна книжка. Там йдеться про те, що... ти зник. Я тільки сказав за книжку, і ти зник. Що у вас за рефлекс на книжки?", - сказав гуморист.

Також наш портал інформував,  Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що було після затримання терориста Гіркіна у Криму: "Вуса зробили жест доброї волі".

Крім того, наш портал інформував,  Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" розповіла, чому вирішила народжувати в Грузії та як обрала ім'я синові: "Прислухаюся до інтуїції".

Джерело