Про це він розповів на своєму каналі.

«А що Україна має взяти на себе? Україна – найбагатша країна з найбагатшими ресурсами, з найбагатшим людським капіталом, рівень освіти в Україні високий. Все є в Україні для того, щоб стати багатою, однією з найбагатших країн у Європі з найбільшою військовою силою. Ми маємо під 100 мільярдів тонн вугілля, тобто величезні енергоресурси. Я вже не говорю про метали. Все є у надрах України», - повідомив Павло Себастьянович.

Все є в Україні для того, щоб стати багатою, однією з найбагатших країн у Європі, - Павло Себастьянович

За словами підприємця, Україна дуже багата країна, але вона не використовує свої значні ресурси. Павло Себастьянович наголосив, що ми продовжуємо сподіватися на допомогу Заходу, хоча самі можемо спокійно підтримати свою економіку, оскільки ми маємо для цього всі ресурси. Також навіть у такі складні часи треба все одно думати про свою економіку і змінюватися, проводити хоча б якісь реформи.

«Поки що це не зрозуміло, поки що це не промовляється. Поки що Україна в такому становищі, що вона перебуває під агресією росії, можливо, Захід якось вважає, що не треба зараз від України вимагати реформ чи ще чогось», - зазначив Павло Себастьянович.

Джерело