17 вересня на базі Гончаренко Центру у Житомирі відбулася прем'єра фільму "Темна весна". Про це Суспільному розповіла директорка "Гончаренко Центр Житомир. education and culture" Юлія Рибак.

За її словами, фільм змонтований з архівних матеріалів, відзнятих режисером Дмитром Січнем, засновником Благодійного фонду "Янголи спасіння України".

"Стрічка містить історичні свідчення жителів населених пунктів Коростенського району Житомирської області, які постраждали внаслідок бойових дій навесні цього року, – каже Юлія Рибак. – Деякі свідки подій перебували під російською окупацією. Ми дякуємо Дмитру за збір важливої інформації про воєнні злочини та злочини проти людяності, вчинені російськими військовими на території Житомирщини. Такі реалії необхідно знати і пам'ятати кожному українцю та про це треба "кричати" на весь світ".

Свідчення жителів Коростенського району – у Житомирі відбулася прем'єра фільму

Дмитро Січень розповів Суспільному, що прем'єра пройшла в дуже теплій ламповій атмосфері.

"Подія зібрала небайдужих людей якісно високого рівня, – каже Дмитро Січень. – Серед присутніх були викладачі університетів, волонтери, діячі культури та активні громадяни. Вдячні нашим захисникам та всім, хто підтримує, допомагає, волонтерить і наближає нашу Перемогу. Всі, хто не зміг бути присутнім на перегляді фільму, можуть переглянути його за посиланням.

Читайте також "100 фільмів за 100 хвилин" – в Житомирі покажуть кращі фільми за 10 років фестивалю. У Житомирі відбулася прем'єра фільму "Тривога" – гроші від продажу квитків передадуть на потреби ЗСУ. "Найважче для мене в капеланстві – не розплакатися при хлопцях" – житомирянка Олена Легенчук.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело