EA офіційно підтвердила, що гра про Залізну людину, про яку ходять чутки, дійсно реальна і знаходиться у розробці в Motive Studio з Монреалю.

Відповідну інформацію надали на ігровому порталі «gamesradar»

Офіційне оголошення підтверджує, що це «однокористувацька пригодницька відеогра про Залізну людину від третьої особи», і в даний час вона перебуває на стадії підготовки. Дещо інших подробиць не було розкрито, але EA заявляє, що «у грі буде оригінальна розповідь, яка зачіпає багату історію Залізної людини, передаючи складність, харизму та творчий геній Тоні Старка».

EA офіційно заявила, що робить гру про

Розробку гри «Залізна людина» очолює Олів'є Пру, який раніше працював старшим продюсером добре прийнятої гри Guardians of the Galaxy у Eidos-Montreal. Також робота робиться провідним продюсером однокористувацької кампанії Marvel's Avengers.

EA офіційно заявила, що робить гру про

Серед інших ветеранів індустрії, що працюють над грою, — Ян Фрейзер, у заслугах якого — Kingdoms of Amalur: Reckoning і Mass Effect: Andromeda, Маелен Люміно, яка раніше працювала директором з виробництва Assassin's Creed Odyssey та Immortals Fenyx Rising і Дж. Ф. Пуарье, який був старшим продюсером одиночної кампанії Battlefront 2 та Star Wars: Squadrons.

Джерело