На цих вихідних у високогiр’ї Iвано-Франкiвської областi очiкується помiрна снiголавинна небезпека. Тому Управління ДСНС в Івано-Франківській області нагадує, що любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати, інформує “Галицький кореспондент”.

“З метою зменшення виникнення нещасних випадків у гірській місцевості рятувальники Прикарпаття звертаються до громадян з проханням ретельно планувати свої туристичні мандрівки та обов’язково заздалегідь дізнаватись прогноз погоди місцевості, в яку вирушаєте”, – йдеться у їх повідомленні.

Варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод.

Ретельно плануйте мандрівки: прикарпатські рятувальники попереджають про сніголовинну небезпеку

Рятувальники просять туристів реєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн – форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.

Також рятувальники радять користуватися застосунком “Порятунок у горах”.

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:

• голосових дзвінків;• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.

Ретельно плануйте мандрівки: прикарпатські рятувальники попереджають про сніголовинну небезпекуПосилання на Онлайн-форму:
Ретельно плануйте мандрівки: прикарпатські рятувальники попереджають про сніголовинну небезпекуПосилання на додаток “Порятунок у горах”:
 
Ретельно плануйте мандрівки: прикарпатські рятувальники попереджають про сніголовинну небезпеку
 
Якою буде зима цього року читайте тут.

Джерело