Жителі Лисичанська проти незаконного “референдуму” щодо приєднання області до РФ. У Дніпрі переселенці зібрали мітинг аби висловитися та підтримати один одного, повідомляє кореспондент Суспільного.

Під стінами гуманітарного штабу Лисичанської військової адміністрації зібрались переселенці та місцеві. Серед них Юлія, яка понад 18 років жила у Лисичанську.

“Я не погоджуюсь, я взагалі не приймаю тієї ситуації, яка зараз відбувається у нас в місті, категорично не приймаю. І дуже боляче, що є люди, які підтримують це все і чекають на когось, дуже боляче”, – говорить Юлія.

Переселенка з Лисичанська Людмила, покинула домівку ще у травні. Каже, додому повертатись не буде, поки місто під контролем російської армії.

Переселенці з Лисичанська зібрали у Дніпрі мітинг проти “референдуму” росіян “Залишимось тут. Мені ще п'ять місяців до пенсії. Шахти усі затоплені. Роботи там немає. Гуманітарка – це зараз моє, а що робити, нічого. Муж підробляє, шахтар з 30-річним досвідом”, – розповіла Людмила.

Співорганізатор акції Владислав Гуртовий перебував у Лисичанську до окупації – допомагав жителям міста. Говорить, що наразі важливо показати світу, що люди проти “референдуму” на окупованих територіях України.

“На цьому заході присутні мешканці Луганської області, присутні мешканці міста Дніпра. Зібрались для того, щоб підтримати один одного, підтримати Луганщину, підтримати й мешканців й людей та сказати: Ні, референдуму, бо Луганщина – це Україна”. Відео: Що відомо Голова Луганської ОВА озвучив причини проведення референдуму на окупованих територіях України На окупованих територіях Луганщини окупанти мобілізують всіх чоловіків. Росіяни окопуються та підтягують резерви з боку Сватового та Троїцького. У Старобільську на Луганщині окупанти заборонили населенню залишати місто у період проведення "референдуму" До голосування на референдумі на окупованій Луганщині допускатимуться виборці не тільки по пред’явленню паспорта так званої "ЛНР", паспорта громадянина України, а й тимчасового посвідчення, виданого у зв’язку зі втратою документів. Псевдореферендум у новоокупованих районах Луганщини потрібен російським окупантам лише для оголошення загальної мобілізації в Росії. Таку думку висловив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело