Після обміну полоненими ворог ракетами обстріляв Запоріжжя

У програмі "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська і блогер, народний психолог та армієць ЗСУ Тарас Білка обговорили те, що після обміну полоненими рашисти знову влаштували обстріл України.

"Мені здається, щоб вирівняти позитивний настрій того дня українцям, якраз того дня вночі почався масований ракетний обстріл Запоріжжя. На мою думку, до цього таких масованих обстрілів Запоріжжя не було. А з 21 вересня вони тепер відбуваються постійно", – каже Білка.

Армієць ЗСУ Білка натякнув, як ЗСУ прорідили ворожі С-300 під Токмаком, з яких рашисти обстрілювали Запоріжжя ракетами (Відео)

"Але так, щоб людей трохи підзаспокоїти, бо ніхто ж точно не знає, бо нема навіть офіційної інформації, скільки тільки за ці дні було знищено російських установок С-300 під Токмаком. Там усе добре", – натякнув армієць.

Дивіться також відео за темою:

Як інформував 5.UA, 21 вересня російський диктатор володимир путін повідомив, що в росії оголошено часткову мобілізацію. путін також відкрито заявив, що готовий використати ядерну зброю. Офіційно про його зміст сказали лише те, що в ньому йдеться про кількість людей, які можуть бути призвані в армію.

Джерело