Характер і чоловіча звитяга є в дагестанських жінок, проте масового характеру протести в Дагестані поки не набрали, каже армієць

У програмі "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська і блогер, народний психолог та армієць ЗСУ Тарас Білка обговорили, чи можливий бунт на росії.

Армієць говорить: "У бунти на росії я не вірю. Нам знадобилося досить багато часу, щоб охарактеризувати всю суть, природу і національну ідею російського протесту. Вибачте, процитую, у них це звучить так, що "напи*дів, анонсував, від@осав". Оце характеризує всі їхні протести абсолютно. Це все "понарошку". Поки вони не почнуть там убивати своїх "мусорів", це все імітація. А вони не почнуть ніколи, тому що  немає для них нічого страшнішого, ніж навіть манекен у "мусорській" формі і ніж "Автозак".

"Тому в протести ці я не вірю", – підсумовує Білка.

І каже, що навіть підпали військкоматів на росії – то крапля в морі.

"Тому про яку критичну масу можна говорити? Це коливання в межах статистичної похибки. Коливання похибки, по суті, не впливає ні на що, крім позитивної картинки, яка може заряджати нас позитивом. І це єдиний плюс від цих протестів. І це серйозно не сприймається. У них це все "понарошку", – констатує Білка.

І додає: "До речі, "понарошку" і в Дагестані. У Дагестані завдяки їхнім мужнім жінкам це набуло рис якихось серйозних. Але це поки що не набуло масовості і не набуло чоловічої звитяги, я б так сказав. Не вистачає характеру в цьому всьому. Але, як ми бачимо, характер і чоловіча звитяга, вона є в дагестанських жінок. І все, тому що фанати Хабіба можуть тільки качатися у спортзалі, накачувати "банки" – і все". 

Дивіться також відео за темою:

Як інформував 5.UA, 21 вересня російський диктатор володимир путін повідомив, що в росії оголошено часткову мобілізацію. путін також відкрито заявив, що готовий використати ядерну зброю. 

Джерело