Американська акторка Хейден Пенетьєрі зізналася, що її 7-річна донька, Кая Євдокія не просто мешкає з батьком Володимиром Кличком. Пенетьєрі підписала документи про передання йому повної опіки над дитиною. Про це Хейден розповіла у інтерв'ю Red Table Talk.

В телепрограмі актриса розповіла, що змушена була підписати документи про опіку. І згадуючи той час, назвала це «найнесамовитішим моментом, який їй коли-небудь доводилося переживати». За словами акторки, те, як пройшла сама процедура, її дуже засмутило. Мовляв, вона інакше відреагувала б, якби могла напередодні обговорити майбутнє підписання документів із колишнім коханим.

«Я збиралася зайнятися собою, я збиралася вилікуватися, а коли стане краще, вона зможе прийти до мене, і я зможу провести з нею час, але цього не сталося», – зазначила актриса.

Екснаречена Кличка пожалілася, що її змусили передати повну опіку на їх дочку

Раніше «Главком» писав, що голлівудська актриса Хайден Панеттьєрі у відвертому інтерв'ю американському журналу People виступила з несподіваним визнанням: вона була довгий час залежна від алкоголю та опіатів. Панеттьєрі каже, що коли усвідомила, що потребує допомоги та лікування, її життя почало змінюватися: «Це був дуже темний і складний час у моєму житті. Але багато жінок проходять через те, що і я, і я хочу, щоб люди знали, що просити про допомогу – це нормально».

За словами актриси, вона почала вживати наркотики, коли їй було лише 15 років: «Я гадки не мала, що це неправильно, або що справа дійде до залежності. І коли я стала старшою, наркотики та алкоголь стали чимось, без чого я майже не могла жити».

Панеттьєрі зізналася, що після народження дочки їй стало гірше – післяпологова депресія погіршила її залежність. «У мене ніколи не було почуття, що я хочу нашкодити своїй дитині, але я не хотіла проводити з нею час. У моєму житті був тільки цей сірий колір», – зізнається вона і додає, що їхні стосунки з Кличком почали руйнуватися, коли вона все частіше намагалася усамітнитися від нього, щоби випити.

Чотири роки тому Панеттьєрі ухвалила рішення, що донька житиме з батьком в Україні. Однак після її від'їзду Хайден не став кращим. Згодом вона потрапила до реабілітаційного центру на вісім місяців, де, за її визнанням, знайшла спокій, про який так давно мріяла.

Між тім, в липні акторка розповідала журналістам, що Кая Євдокія перебуває разом із нею за кордоном. Актриса зізналася, що для її семирічної доньки війна в Україні – болюче питання: «Те, з чим вона має справу і через що ми всі зараз проходимо щодо України, справді дуже важко. У мене була з нею розмова, і єдине питання, яке в неї було: «Навіщо Путін це робить?» Це так несамовито», – зізналася Хайден.

Джерело