У Житомирі попрощались із 22-річним військовим Денисом Анікановим, який загинув на східних рубежах країни. Одразу після строкової служби Денис підписав контракт із Збройними силами України, служив у зоні проведення ООС, а після 24 лютого у розвідці проходив службу на сході України.

Денис Аніканов народився та виріс у Житомирі.

"Він ще навіть не встиг одружитись, – розповідає хрещена мати загиблого Людмила. – Навчався дуже добре, хороший хлопчик був. Він нещодавно приїжджав на ротацію на десять днів і от буквально пару днів назад він поїхав знову – і його вбили. Розповідав, що там дуже страшно, але він за три роки служби вже звик до цього".

Служив у зоні проведення ООС, був десантником – в Житомирі попрощалися із 22-річним Денисом Анікановим

Після закінчення 28-ї школи Житомира був призваний на строкову службі, а потім підписав контракт. Загинув військовий 21 вересня внаслідок ворожого обстрілу на східних рубежах України.

"Важко дивитись, коли ти на відео бачиш його живого, радісного, коли він сміється, шуткує, а зараз він лежить і не дихає, – каже двоюрідний брат загиблого Олександр. – Він завжди йшов до своєї мети, якщо сказав, то він це обов’язково робив. Він одразу говорив, що хоче пов’язати своє життя з армією і служити за контрактом".

Попрощатися із військовим прийшов однокласник загиблого Валентин.

"Він був дуже добрим другом і допомогти міг завжди, веселим був – будь що б не трапилось – він завжди був з усмішкою, до вчителів ставився з повагою", – каже Валентин.

Поховали Дениса Аніканова на Смолянському міському військовому цвинтарі.

У Дениса Аніканова залишились бабуся, батько та брат.

Читайте також Поховали через чотири місяці – у Житомирі попрощалися із військовим Олегом Бруховським, який загинув у "Десні". Потрапив під мінометний обстріл і загинув – у Житомирі попрощалися з військовослужбовцем Валерієм Соболевським. 10 вересня житомиряни попрощалися із майором Сергієм Чернейком, який загинув, захищаючи Україну. Загинув у Бучі від кулі снайпера: у Житомирі попрощалися з військовослужбовцем Артуром Хрещенком.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело