Українська тенісистка Катаріна Завацька пробилася до чвертьфіналу турніру ITF W60 у Сан-Себастьяні (Іспанія).

Українка впевнено обіграла п’яту сіяну турніру представницю Андорри Вікторію Хіменес Касінцеву у 1/8 фіналу турніру - 6:1, 6:4.

Тенісистки провели на корті 1 годину та 23 хвилини. У другому сеті Завацька поступалася з рахунком 2:4, після чого виграла чотири гейми поспіль.

Українська тенісистка знищила п'яту сіяну та вийшла до чвертьфіналу турніру в Іспанії

Це була друга очна зустріч суперниць. Минулого сезону Завацька перемогла Касінцеву на турнірі ITF W60 у французькому Андрезьо-Бутеоні.

У чвертьфіналі Завацька зіграє з першою сіяною австрійкою Юлією Грабер.

Прощання зі сльозами на очах: легендарний тенісист Федерер провів останній матч у кар'єрі (відео)

Без проблем знищив росіянина: український тенісист виграв другий трофей у сезоні

"Пакети не забувайте, відсидітися не вийшло": Долгополов потролив росіян через оголошену мобілізацію