Жителя Вовчанська на прізвисько "Чиж", якого підозрюють у співпраці з російськими військовими під час окупації громади, затримали на деокупованій території Харківщини.

Про це 30 вересня повідомили у прокуратурі Харківщини та обласному управлінні СБУ.

"За даними слідства, чоловік пішов на співпрацю з представниками РФ під час окупації Вовчанська. Він забезпечував військових країни-агресора матеріальними ресурсами і передавав їм дані про місця проживання українських правоохоронців. Також громадянин організовував розграбування однієї з військових частин Нацгвардії України, м’ясокомбінату та автозаправних станцій, збирав підписи за відставку діючого міського голови м. Вовчанськ і роздавав місцевим мешканцям так звану гумдопомогу від РФ", — інформує прокуратура.

Підіймав прапор РФ та збирав підписи проти мера: підозрюваного у держзраді з Вовчанська

За даними слідства, під час окупації "Чиж" показово підіймав прапор РФ у Вовчанську. Суд взяв підозрюваного у держзраді під варту.

Доповнюється

Що відомо Про діяльність "Чижа" Суспільному розповідали жителі Вовчанська, які вирвалися з окупації. З адмінбудівель Вовчанська 22 березня російські військові зняли українські прапори та замінили їх на триколори. Під час роздачі гуманітарної допомоги окупанти збирали підписи проти української влади.

Джерело