30 вересня на Смолянському військовому цвинтарі у Житомирі попрощалися з трьома військовослужбовцями, які загинули у боях на Херсонщині ще у квітні цього року. Забрати та поховати тіла військових змогли лише після того, як ЗСУ звільнили ті окуповані території Херсонщини, де полягли воїни.

40-річний Ігор Логунов пішов захищати Україну з перших днів повномасштабної війни, розповідає його родичка Ольга.

"Ігор був дуже доброю людиною – справжній друг, справжній товариш. Це наш кум, дуже шкода, що так сталося", – каже жінка.

Загинули ще у квітні – на Смолянському військовому цвинтарі Житомира попрощалися з трьома військовими

За словами побратима Ігоря Логунова Олександра, Ігор був вірним сином своєї країни, який з перших днів він пішов боротися за свою Батьківщину і за свою сім'ю.

"Ми з ним говорили і він казав, що не зможе сидіти дома, коли там над нашими знущаються. І зробив так, як і казав", – розповів сусід загиблого Михайло.

Ігор Логунов загинув 5 квітня, обороняючи від російських військ Високопілля Херсонської області. Тільки після визволення населеного пункту Збройними силами України знайшли та ідентифікували його тіло. У загиблого військового залишилася мама, дружина та двоє дітей.

30 вересня також прощалися із військовослужбовцем Антоном Квашуком, який загинув у боях за Херсонщину у свій день народження – п'ятого квітня чоловікові виповнилося 45 років.

"Дуже хорошою людиною був, – каже дружина загиблого Антоніна. – Для усіх – для сусідів, для мене, для дітей. Я була заміжня в буквальному сенсі цього слова – 19 років була за мужем".

Захищаючи Україну від російських військ, під Високопіллям п'ятого квітня загинув і 24-річний військовослужбовець Артем Смолюк.

"Син загинув у Високопіллі на завданні, – розповіла кореспондентам Суспільного мама загиблого військового Оксана. – Їх усіх 19 хлопців поклали на тому полі".

"Він усіх любив, усіх підтримував, ніколи не відвертався, допомагав кожному", – говорить подруга загиблого Рита.

"Житомирщина і вся Україна прощається з трьома героями, житомирянами, які з перших днів війни добровільно стали на захист нашої держави. Прощається з Героями, які ціною найдорожчого – ціною життя берегли мирне небо над нашими головами", – сказав на церемонії прощання фахівець міського центру соціальних служб Олександр Синиця.

Вічна слава та світла пам'ять нашим Героям.

Джерело