На Чернігівщині правоохоронці виявили схрон із російською броньованою військовою технікою. Про це повідомили в Північному оперативно-територіальному об'єднанні Національної гвардії України.

Згідно з інформацією, військовослужбовці Національної гвардії України спільно з працівниками Служби безпеки України та представниками інших силових структур під час проведення контрдиверсійних заходів виявили приховані гранати, набої та броньовану техніку.

Під час відпрацювання оперативно-бойових заходів в рамках контрдиверсійної операції в Чернігівській області правоохоронці виявили приховані гранати Ф-1, міни ТМ-62 та патрони 7,62.

На Чернігівщині нацгвардійці знайшли броньовану техніку рашистів (фото) На Чернігівщині нацгвардійці знайшли броньовану техніку рашистів (фото)

«Схованка знаходилась на території однієї з промислових зон Прилуцької громади. Також на території були розташовані декілька одиниць броньованої техніки: БТР-82, БТР-80 та частково броньований автомобіль «Урал», – зазначається у повідомленні. 

Військова техніка мала маскування.

На Чернігівщині нацгвардійці знайшли броньовану техніку рашистів (фото)

Джерело