Завдяки майже нескінченному всесвіту для дослідження та безлічі варіантів створення персонажів та кораблебудування в Starfield є майже все, що може побажати космічний ентузіаст та шанувальник рольових ігор. Любителі розрахованих на багато користувачів космічних екшенів можуть порадіти, оскільки Earth From Another Sun приготувала щось особливе.

Дану публікацію розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Цей MMOFPS дозволяє вам пройти всю гру з трьома компаньйонами, поки ви боретесь за завоювання галактики зі своєю власною космічною армією. Розробник обіцяє епічні перестрілки за участю до 1000 окремих юнітів на полі бою. Його останній трейлер, який вже можна подивитися, показує кілька епічних космічних боїв у дії та візуальний стиль, що нагадує Halo, але із серйозним налаштуванням кольору.

Амбіційна космічна MMO

Амбіційна космічна MMO

Одним із потенційних недоліків цієї амбітної MMO на космічну тематику є те, що вона використовує технологію блокчейну, яка, як відомо, не забезпечує найкращого віртуального досвіду. Якщо ви хочете спробувати Earth From Another Sun для себе, ви можете зробити це прямо зараз, тому що в даний час в Steam є демоверсія. Ще одна демоверсія з численними косметичними бонусами буде доступна у рамках Steam Next Fest, що проходитиме з 3 по 10 жовтня. Повноцінний реліз запланований на 2023 для ПК, PS5, PS4, Xbox Series X|S і Xbox One.

Джерело