Збройні сили України можуть застосувати на Херсонщині вже добре відпрацьований «харківський сценарій». Окупантам нічого не залишиться. 

Про це говорив у своєму огляді на ситуацію на фронті військовий експерт Олег Жданов. Він регулярно робить різні прогнози про те, як надалі розвиватиметься війна. 

Цього тижня топовою темою став можливий удар путіна ядерною зброєю по Україні. Однак військовий експерт вирішив трохи змістити фокус уваги українців з цього і поговорив про хороше.

ЗСУ можуть відпрацювати славетний

ЗСУ можуть відпрацювати славетний

Збройні сили України продовжують контрнаступ одразу на багатьох ділянках фронту. У перспективі наші захисники можуть звільнити найближчим часом Херсонську область, і для цього може знову відпрацювати "харківський сценарій". 

Завдяки ударам нашої авіації та артилерії, російське угруповання на цьому напрямі стає повністю недієздатним. 

"На скільки я розумію, ухвалено рішення знищувати його поступово, доводячи до стану небоєздатності, не ризикувати нашими людьми і не штурмувати у лобових атаках позиції російських військ", - зазначив він.

ЗСУ можуть відпрацювати славетний

У найближчій перспективі народ зможе побачити ще багато хороших новин за один день, як це було на початку вересня на Слобожанському напрямку. 

Тоді все почалось із звичайної контратаки, а закінчилося практично повним визволенням Харківської області. Сподіваємось, що це буде зовсім скоро. 

Раніше повідомлялося, що експерт передбачав руйнування світового порядку протягом кількох років: через путін кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю .

Також, жити в кривавому божевілля: Михайло Подоляк спробував розплющити очі росіянам

Джерело