Учні Хорошівського ліцею №2 на Житомирщині замість букетів на День вчителя зібрали гроші на потреби військових. Акцію ініціювали самі вчителі, розповів Суспільному директор Хорошівського ліцею №2 Олександр Корнійчук.

За час проведення акції зібрали п’ять тисяч 575 гривень.

"Наш педагогічний колектив висловив думку, що ті гроші, які батьки учнів хочуть витратити на купівлю квітів, треба зібрати та віддати нашим волонтерам, щоб вони придбали необхідні речі для наших військовослужбовців", – каже Олександр Корнійчук.

Замість букетів – гроші для військових: в ліцеї на Житомирщині організували акцію до Дня вчителя

Зібрані понад п'ять з половиною тисяч гривень колектив ліцею передав місцевим волонтерам.

"Ми зобов’язуємося їх витратити за призначенням і за кожну гривню відзвітуємо, – говорить волонтерка Юлія Кириченко. – Вже вирішили, що купимо за них тактичні зимові рукавиці".

"Мені подобається, що діти підтримали ініціативу, яку запропонували вчителі, – розповідає журналістам вчителька Хорошівського ліцею №2 Людмила Ваховська. – Нам у такий час не потрібні квіти. Краще хай наші воїни будуть у теплі. І частинку цього тепла ми їм і даруємо".

Мама одного з учнів ліцею Наталія Козаченко говорить, що вдячна вчителям за таку ініціативу, адже для дітей це, насамперед, величезний приклад патріотизму, любові та небайдужості.

"ЗСУ потрібно допомагати, ми підтримуємо їх цими коштами і не лише ними", – каже учениця Хорошівського ліцею №2 Єлизавета.

Про віру та підтримку військових говорила і учениця на ім'я Анна.

"Ця акція дуже потужна, ми дуже віримо в наші ЗСУ, і ці гроші можуть допомогти і нашій країні, і нашим ЗСУ. І ми сподіваємось, що все буде добре", – каже дівчина.

Читайте також Учні та вчителі житомирського ліцею зібрали більше тонни гуманітарної допомоги для жителів Балаклії. Пів тисячі печей-буржуйок для військових планують виготовити працівники комунальних підприємств Житомира. Понад 35 тонн гуманітарного вантажу передали жителям Харківщини Вільшанська та Чуднівська громади Житомирщини.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело