Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що росія, мріючи захопити всю Україну після початку повномасштабного вторгнення, розглядала кілька претендентів на пост “президента”. За словами Буданова, одним із них був утікач Віктор Янукович.

У ГУР розповіли, кого Росія хотіла зробити “президентом” і “спікером Ради” після “захоплення” України

Про це Буданов розповів в інтерв’ю ТСН.

Буданов розповів, що на момент початку повномасштабного вторнення у Кремлі не було ухвалено оточного рішення про те, хто міг би “очолити” Україну.

Одним із варіантів був Янукович, якому наказали вже готуватися до повернення до Києва, проте сам експрезидент цього не хотів.

“Його справді підготували для цього. У нас була агентурна інформація з його середовища, як він готувався. До речі, він сам не дуже зрадів цьому. Але такий варіант був”, – сказав Буданов.

Спікером українського парламенту в Кремлі, ймовірно, хотіли зробити кума російського диктатора Володимира Путіна Віктора Медведчука. На момент початку повномасштабної війни він ще не був затриманий за держзраду і був народним депутатом України. А на посаду голови Служби безпеки України від РФ у разі “окупації” України мали призначити людину із СБУ.

Джерело