Путін вже добігає кінця, Україна візьме собі російські області. З’явився прогноз

Путін вже добігає кінця, Україна візьме собі російські області. З’явився прогноз

Директор Інституту трансформації суспільства, політолог та економіст Олег Соскін заявив, що Європу чекає розпад Російської Федерації, а Україна взагалі може дійти до Калуги.

Володимир Путін взяв на себе – без краплі перебільшення – історичну відповідальність за два дні взяти Київ та приєднати Україну до Росії. Ось тільки війна триває вже понад 200 днів і за цей час Путін лише настроїв проти себе весь демократичний світ. А в майбутньому взагалі “великий завойовник” може позбудеться своєї країни.

Так, у суспільстві вже існує думка, що якщо ЗСУ завдадуть поразки військам Росії в Херсоні, Донецьку, на Луганському напрямку чи в Запорізькій області, то Росія зіткнеться з національною громадянською війною та розпадом держави.

Про це заявив директор Інституту трансформації суспільства, політолог, економіст Олег Соскін. На його думку, зараз формуються передумови того, що сусіди почнуть захоплювати російські території, а Україна взагалі може дійти до Калуги.

В інтерв’ю Главреду він розповів про те, що на російську державу чекає розпад, громадянська війна і парад суверенітетів.

“Росію чекає національна громадянська війна. Колонії почнуть звільнятися, буде парад суверенітетів. Повториться сценарій розпаду СРСР. Сусіди захоплюватимуть території. І ось скільки Україна захопить цю територію, наприклад, до Калуги, стільки і буде нашим”, – зазначив експерт.

За його словами, сценарії розпаду Росії залежать від того, як діятиме Україна. Якщо українській армії вдасться завдати ударів по окупантам у Херсоні, Донецьку, на Луганському напрямку чи в Запорізькій області, у Росії відбудеться різкий вибух.

У тому випадку, якщо ВСУ не вдасться завдати удару до “оформлення” анексії, буде заморозка війни до зими 2023 року. З’явиться загроза ядерного удару.

“Якщо ЗСУ вдасться звільнити шматки територій, а Кремль не зможе легітимізувати “референдуми”, Росія зіткнеться з різким, швидким і тотальним вибухом. Якщо Москва зможе оформити псевдореферендуми, а Україна не встигне провести свою військову операцію, з’явиться загроза ядерного удару”. що захоплені українські землі – це, мовляв, їхні території”, – додав експерт.

Джерело