Реєстраторці Держгеокадастру в Закарпатській області повідомили про підозру у зловживій недбалості. За даними слідства з комунальної вдасності вибули три земельні ділянки у смт Буштино вартістю понад 5 млн. Про це повідомили на сайті обласної прокуратури.

Загальна площа земельних ділянок склала 2,4 га. Наразі на них накладений арешт. Правоохоронці встановили, що технічна документація із землеустрою не відповідала законодавству. Також були інші підстави для відмови у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру та проведенні процедури реєстрації. "Попри це, держреєстраторка не здійснила перевірку отриманих документів належним чином і, як наслідок, допустила вибуття земель селищної ради у власність третіх осіб", — йдеться у публікації.

Наразі триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Нацполіції Закарпаття та Управління стратегічних розслідувань в області.

На Закарпатті держреєстраторці повідомили про підозру через три земельні ділянки вартістю понад 5 млн Читайте також: Українські військові повністю зачистили Лиман — Зеленський Обстріл Запоріжжя, Рош га-Шана в Умані, жінка з оладками з Балаклії. Тиждень війни у фото Злість, страх та втома. Жителі сходу та півдня України — про "приєднання" до РФ "Готові їздити і переконувати": Стефанчук про перспективи прискореного вступу України в НАТО

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело