Тринадцять працівників Кіровоградобленерго за допомогою п'яти машин відновлюють електропостачання на Херсонщині. Це села Біла Криниця, Велика Олександрівка, Новодмитрівка та Старосілля, розповіла Суспільному речниця підприємства Олена Данильченко.

За словами Олени Данильченко, працівники підприємства відновлювати електропостачання в цьому регіоні почали у жовтні. "Працівники стають до роботи одразу після отримання дозволу військових та саперів, усувають пошкодження, встановлюють нове обладнання".

9 листопада енергетики заживили підстанцію "Біла Криниця", що дало змогу частково під'єднати до енергомереж жителів цього населеного пункту.

Працівники

Відновили 139 обривів дроту, замінили 7,5 км проводу, який був повністю пошкоджений через обстріли російської армії, замінили 260 ізоляторів.

15 листопада подали напругу на підстанцію "Велика Олександрівка". Це дало можливість заживити селище Велика Олександрівка, де живе 1650 людей та села Новодмитрівка та Старосілля, де мешкає 477 жителів.

Разом з працівниками Кіровоградобленерго відновлюють електропостачання на Херсонщині електромонтери з Чернівціобленерго, Житомиробленерго та Рівнеобленерго.

Читайте також У Кіровоградській області 18 листопада погодинно відключатимуть електроенергію Про відключення електрики "Укренерго" інформує щодня. На сайті "Кіровоградобленерго" є графіки планових відключень. Про аварійні попередити жителів не можуть, пояснила речниця підприємства Олена Данильченко. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Юту б

Джерело