Відбувся черговий обмін полоненими. Україна повернула додому 36 людей - одного цивільного і 35 військових. 

Про це повідомив очільник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Серед звільнених - хлопці, які захищали Маріуполь, були на "Азовсталі", а також нацгвардійці, що були взяті у полон на ЧАЕС у перші дні вторгнення. Загалом вдалося звільнити 22 нацгвардійців, 8 прикордонників, 4 бійців ВМС, одного хлопця із ЗСУ. У звільненого цивільного, на жаль, була ампутована нога. "Нам вдається повертати додому тих, хто провів у полоні 8 місяців війни. У місті Славутич є бігборд, на якому написано, що захисників ЧАЕС чекають вдома. Вони повертаються - і не тільки вони", - наголосив Єрмак.

Відбувся черговий обмін полоненими: Україна повернула додому одного цивільного і 35 військових (відео)

Нагадаємо, що попередній обмін був 3 листопада. Тоді Україні вдалося звільнити 107 воїнів, з них - 74 захисники "Азовсталі".

Від початку повномасштабного вторгнення РФ Україна звільнила з полону понад тисячу осіб. 26 жовтня Україна та Росія провели обмін військовополоненими - додому повернулось 10 воїнів. Серед них є один офіцер та 9 рядових і сержантів. 13 жовтня відбувся черговий обмін військовополоненими, завдяки якому повернулися 20 українських військових. Серед них є ті, кого утримували в полоні в окупованій Оленівці.

11 жовтня відбувся черговий обмін полоненими. Вдалося звільнити з російського полону 32 українських воїнів та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки.

Читайте також:

Боялася, що росіяни заберуть дитину: медикиня-захисниця Маріуполя розповіла про російський полон

Від 24 лютого з російського полону вже повернули більше тисячі українців – ГУР

Чи буде обмін "всіх на всіх" між Україною і Росією: омбудсмен Лубінець відповів

Джерело