Про це NetBlocks повідомляє у Twitter.

Україна знаходиться в епіцентрі блекауту в національному масштабі, що дуже впливає на доступ до Інтернету.

Оперативні показники показують, що національне підключення зараз “становить 35% від попереднього рівня після другого шквалу цілеспрямованих ракетних атак РФ за тиждень”.

Так, найбільші проблеми з доступом до Інтернету у Полтавській області, де трафік становить лише 7% від звичного рівня. Окрім цього, складна ситуація також спостерігається у Черкаській та Миколаївській областях (8%), Одесі (12%), Житомирі (13%) та інших областях.

Водночас ракетна атака на енергетичну інфраструктуру України також зробила міжнародний вплив на Молдову.

Поточні дані мережі показують значні одночасні перебої в з’єднанні, що збігаються з тими, які спостерігалися під час прицільного ракетного обстрілу 15 числа.

23 листопада через російську ракетну атаку є влучання по обʼєктах енергетичної інфраструктури. У всіх регіонах відбуваються аварійні відключення. Це необхідний крок для захисту електромереж від додаткових технологічних аварій та підтримки роботи енергосистеми.

  • 23 листопада, через масований ракетний обстріл території України, у сусідній Молдові запровадили відключення електроенергії.
  • Кривий Ріг станом на 16:00 повністю знеструмлено. У місті почалася рятувальна операція з підйому гірників з шахт.
  •  23 листопада російські окупанти завдали масованих ракетних атак по всій Україні, внаслідок чого енергоблоки Хмельницької та Південноукраїнської атомних електростанцій відключено від енергосистеми.

Джерело