Актори Донецького драматичного театру покажуть виставу "Качка" в Ужгороді 27 листопада. Її готують три тижні. П'єса для сімейного перегляду за твором "А хай то Качка копне!" польської драматургині. На репетиції трупи побували журналісти Суспільного.

Головна героїня вистави — качка. Її грає акторка Анна Ревізор: "Наша качка — колишня невдала балерина. Вона живе в курнику з курками, де її ніхто не розуміє, тому вона не має сенсу для життя, постійно шукає сенс. До неї приходить лис, і вони разом знаходять цей сенс. Ми багато дізнавалися про життя качок, багато психологічно продумували, чому їй погано, чому вона вийшла з цього стану, а потім зайшла. Вона в нас взагалі вийшла дуже різна, тобто десь вона дуже депресивна, а десь — дуже радісна".

Оповідача у виставі грає Максим Філіпов. Актор каже: "Це така людина, що спостерігає за усім, що відбувається упродовж вистави, тобто він спостерігає за тваринами, він реагує на них і намагається повпливати й зробити з цього якусь сенсацію. Я не брав участь в казках до цього".

В Ужгороді актори Донецького драматичного театру покажуть виставу

Впродовж трьох тижнів виставу "Качка" готують актори Донецького драматичного театру та головна режисерка Закарпатського обласного театру ляльок "Бавка" Наталія Орєшнікова. "Наша казка для сімейного перегляду, тобто ви знайдете там те, що турбує вас, дорослих, і побачите там дитячі проблеми. Ми разом з качкою відправимось в мандри в пошуках сенсу життя, тобто буде багато пригод, багато неочікуваних поворотів долі. Головні герої — Качка і Лис", — розповіла режисерка.

Виставу "Качка" готують за твором "А хай то Качка копне!" польської драматургині. Розповіла виконувачка обов'язки художнього керівника Донецького академічного обласного драматичного театру Людмила Колосович. "П'єсу я знайшла в польської драматургині Марти Гушньовської, взяла в неї дозвіл. Це сучасна молода польська драматургиня. П'єса розкішна, смішна казка для сімейного перегляду. Я запросила на постановку головну режисерку Закарпатського обласного театру ляльок "Бавка" Наталію Орєшнікову", — каже жінка.

Режисерка Наталія Орєшнікова розповіла Суспільному: "Мені цікаво, це прекрасний досвід тому, що до своєї команди я звикла, я знаю, що від них очікувати, тобто, як з ними працювати, а тут інші актори, до кожного свій індивідуальний підхід і це збагачує мій досвід".

Виставу "Качка" актори Донецького драматичного театру покажуть о 12 годині 27 листопада.

Читайте також: РФ майже вичерпала запаси іранських дронів — британська розвідка "Не може бути компромісів зі злом": Ляшко прокоментував обстріл пологового будинку у Вільнянську Через війну в Україні загинули 438 дітей — Офіс генпрокурора Сили оборони ліквідували за добу понад 400 окупантів — Генштаб Заборона на торгівлю та транспортування російської нафти: Єрмак розкрив зміст нових санкцій США

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело