Як відмічає білоруський портал Хартия'97, довгий час стан здоров'я Лукашенка фактично тримається у таємниці.

«Найгучніша історія трапилася після президентських виборів 2016 року – тоді анонімні джерела повідомили про інсульт у диктатора», - зазначає видання.

Коментуючи момент, на якому Лукашенко спускається трапом, журналісти зазначили, що він «насилу пересуває ноги».

На відео звернув увагу і російсько-ізраїльський підприємець та громадський діяч, колишній віце-президент "ЮКОСу" Леонід Невзлін.

"Хода диктатора вселяє надії", - прокоментував Невзлін кадри на своїй сторінці у Twitter.

Користувачі соцмереж також бурхливо обговорюють відео з ходою Лукашенка:

«Чим більше літак – тим вищі сходи з усіма наслідками. Скромнішим треба бути», «На тракторі перекатався», «Моя думка, що це наслідки інсульту, який він переніс у момент масових виступів. Давно за ним спостерігаю, ліва рука і нога у нього не працюють, значить інсульт був у правій півкулі мозку», «Не бачили, як пересуваються люди похилого віку, особливо сходами вниз? Йому 68, якщо що. А прожити він ще довго зможе», «Він так з 2020 ходить, а толку… він так може ще років 10 ходити і ще років 10 з ліжечка країною керувати», «Хто за ним давно стежить, знає, що у нього старі проблеми не те з коліном, чи то зі стегном. Від цього не вмирають», «Сповз по трапу бодрячком. Байдену 80. Лукашенкові 68. А все тому, що у Байдена шкідливий Макдональдс, а в Олександра Григоровича все натуральне».

Також повідомлялося, через скільки днів росія може завдати нового масованого ракетного удару по Україні. 

Джерело