Зливи затопили Джидду, друге за величиною місто в королівстві Саудівська Аравія, розташоване на узбережжі Червоного моря. Рух транспорту на вулицях неможливий, бурхливі потоки зносять автомобілі. Туристи намагаються покинути місто, але частину рейсів у міжнародному аеропорту також скасовано.

Про це повідомляє державний телеканал Al Ekhbariya.

Опубліковані в соцмережах кадри з вулиць міста — апокаліптичні. Потоки води зносять все на своєму шляху, затоплюючи будинки та змиваючи з доріг авта.

Друге за величиною місто в Саудівській Аравії затопило, авта пливуть вулицями: апокаліптичне відео

За розпорядженням влади у Джидді та довколишніх містах закрито школи заради безпеки учнів. Служби дорожньої безпеки закрили ділянку дороги, яка веде до мусульманської святині — міста Мекки.

Джидда щороку потерпає від злив і повеней, і місцеві жителі вже давно скаржаться на відсутність адаптованої інфраструктури в цій здебільшого пустельній та спекотній країні.

Нагадаємо, раніше штат Нью-Йорк у Сполучених Штатах зіткнувся з сильним сніговим штормом - у деяких місцях сніговий покрив сягав понад півтора метра. Двоє людей померли від серцевих ускладнень, пов'язаних із прибиранням снігу.

Читайте також:

Столиця Південної Кореї пішла під воду: фото та відео наслідків потопу

У Пакистані масштабна повінь змила готель (відео)

У Нігерії загинуло понад 600 людей внаслідок масштабної повені

Джерело