Про це він розповів у програмі «Влада і спорт».

За словами гостя програми, сьогодні ми все ж таки ще граємо у дворовий футбол, це і в Києві, і в інших містах. Але вся справа в тому, пояснює він, що втрачена система відбору молодих людей, оскільки з’явилося більше шкіл у кожному клубі, молодих людей не так помічають, тобто вони грають для себе. Тим не менш, констатує експерт, ця культура існує, лише на трошки на іншому рівні, молодь і далі грає у футбол, тим паче, що майданчиків стало більше.

Павло Гай-Нижник розповів, що індустрія розваг і фінансів зробила з футболом

«Щодо першості світу, чи стало більше інтересу, чи ні, то інтерес підупав і це зумовлено тим, що індустрія розваг, індустрія футболу, фінансова індустрія перекачала інтерес і шоу більше на першості провідних країн світу. Зокрема і на те, що з’явилася купа міжнародних ліг, купа європейських чемпіонів, єврокубків, також з’явилися міжнародні кубки, яких раніше не було», - зазначає Павло Гай-Нижник.

Як він пояснює, це пов’язано з фінансами. Тобто, каже експерт, із гравців витискають останні соки саме в комерційних цілях і зокрема це впливає на першість світу, на яку все менше залишається у гравців і тренерів часу, а відтак страждає і сам футбол.

«До першості світу інтерес буде підтримуватися, але завдяки тому, що людей буде цікавити, як розвивається футбол в інших країнах, на інших континентах. Це буде конкуренція вже планетарного масштабу і всім буде цікаво. І глобалізм уже дістав людей, кожному буде цікаво подивитися на свою збірну навіть чисто емоційно», - підсумовує Павло Гай-Нижник.

Джерело