На Сватівському та Кремінському напрямках у Луганській області є позитивні новини зараз необхідно помовчати. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"У Білогорівці тривають постійні атаки окупантів – ЗСУ упевнено тримають оборону. Що стосується Сватівського та Кремінського напрямку там готуються дуже потужно окупанти, бо у бік Сватового прямують дві сотні вантажівок з будівельними матеріалами, зокрема, так званими "зубами дракона" – росіяни укріплюють там оборону так звану лінію "Вагнера", — зазначив Гайдай.

За його словами, на ці напрямки звозять нові різні резерви, з них частково їдуть з Херсона так і новомобільзовані росіяни.

На Сватівському та Кремінському напрямках є позитивні новини, але треба помовчати — 
голова Луганської ОВА

"На Луганщині тисячі окупантів, якщо взяти війська ЛДНР, російські військові, яких перекидають з Херсона, регулярні російські війська, новомобілізовані росіяни. Окупанти не можуть забезпечити своїх військових в них немає, форми, харчування та зброї", — розповів голова ОВА.

За даними Гайдая, деокуповані села потерпають від вогню росіян – б’ють "Градами", "Ураганами", "Смерчами".

Що відомо

На окуповану частину Луганщини з херсонського напрямку росіяни перекидають десантників. 8-й полк ім. Богуна Нацгвардії опублікував видео, де показав, як аеророзвідка та артилерія знищили боєкомплект росіян на Луганщині. 23 листопада у Генштабі повідомили, що отримали підтвердження, що на Луганщині уражено склад боєприпасів, близько 50 окупантів знищені та до 50 поранені". Читайте також

Російські окупанти зізнались, що використовують заборонені фосфорні снаряди на Луганщині

"Бавовна прогулюється Луганщиною". Гайдай розповів про вибух в будинку колаборанта

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело