У понеділок, 28 листопада, у Львові попрощаються з захисником України Денисом Метьолкіним. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону розпочнеться об 11:00. О 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Львів прощається з захисником України родом з Луганщини Денисом Метьолкіним

Денис Метьолкін — уродженець міста Сєвєродонецьк Луганської області. Захиснику було 39 років.

Навчався за спеціальністю "кухар". У 2002-2004 році працював на місцевому лісовому господарстві. Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Після повернення до цивільного життя працював у будівельній сфері у Сєвєродонецьку. Із початком повномасштабного вторгнення Росії, родина переїхала до Львова.

Денис Метьолкін працював поштарем у Львівській дирекції Акціонерного товариства "Укрпошта". Згодом Денис Метьолкін став на захист Батьківщини, боронив її територіальну цілісність та незалежність у складі 68-ї окремої єгерської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України.

У воїна залишилися мама, брат, сестра та син.

Читайте також

У Львові попрощалися із захисником України Павлом Думанським

Джерело