24 листопада 2022 року загинув сержант Борис Вільчинський з Шепетівки. Чоловік на фронті отримав множинні осколкові поранення не сумісні з життям через артилерійський та мінометний обстріл населеного пункту Бахмут Донецької області військовими РФ.

Про це повідомили у батальйон територіальної оборони ЗСУ, Шепетівка.

"Гіркі новини з фронту. Глибоко сумуємо разом із побратимами та рідними Бориса Віталійовича. Ми помстимося! Вороги дорого заплатять за загибель нашого побратима! Вічна Слава Герою!", — йдеться у повідомленні.

Захищаючи Україну загинув Борис Вільчинський з Хмельниччини Читайте також На війні загинув Андрій Самборський з Хмельниччини Визволяючи Україну загинув Сергій Кондратюк з Хмельниччини У Хмельницькому попрощалися із воїном Володимиром Овчинніковим На фронті загинув Сергій Козиняк з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Леонід Кузьомко На війні загинув Борис Бойко з Хмельниччини У Шепетівській громаді на Хмельниччині попрощаються з двома загиблими бійцями У Хмельницькому попрощались з захисником Олександром Климовим У Хмельницькому попрощались з воїном Віталієм Присяжним У Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Філем На війні загинув Андрій Дягілев з Хмельниччини Визволяючи Україну загинув Іван Гаврилюк з Хмельниччини У Хмельницькому попрощалися з українським захисником Ігорем Кірсановським На війні за Україну загинув Анатолій Лук'янов з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Сергій Тернавський з Хмельниччини На війні загинув Олександр Царук з Хмельниччини У Хмельницькому попрощались з Юрієм Бараном На війні загинув Сергій Смерека з Хмельниччини На фронті загинув Руслан Плахов з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Сергій Вінярський з Хмельниччини У Хмельницькому попрощались з воїнами Олексієм Сорвіловим та Олександром Комарніцьким В бою за Україну загинув Дмитро Федорчук з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Олександр Фешин з Хмельниччини На війні загинув Максим Зеленчонок з Хмельниччини Медик з Хмельниччини Олексій Кривіцький загинув на війні У Хмельницькому попрощалися із воїном Рашадом Оруджевим Хмельниччина на війні втратила захисника Володимира Фуріна Ще п’ятьох захисників втратила на війні Хмельниччина Захищаючи Україну загинув Володимир Король з Хмельниччини На війні загинув Сергій Лук'янчук з Хмельниччини У Хмельницькому прощалися з військовослужбовцем Анатолієм Сікорським Визволяючи Україну загинув Юрій Мельник

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело